Go to Top

nagrody

Sponsorami nagród w konkursie “Wyczarowane z drewna” są firmy:
Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o., Houfek Sp. z o.o., Husqvarna Poland Sp. z o.o. oraz Högert Technik.

Firma Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o. ufundowała nagrody dla szkoły laureata konkursu oraz dwóch szkół autorów najlepszych prac wyróżnionych. Nagrodą główną dla szkoły zwycięzcy konkursu jest bon o wartości 7000 zł (brutto) na zakup elektronarzędzi. Nagrodą dla szkoły autora I wyróżnienia jest bon na realizację zakupów w firmie Hitachi o wartości 4500 zł (brutto). Nagroda dla szkoły autora II wyróżnienia to również bon na realizację zakupów w firmie Hitachi o wartości 3260 zł (brutto). Organizator konkursu przewiduje również wyróżnienia dla maksymalnie 5 uczniów – uczestników konkursu w postaci elektronarzędzi marki Hitachi o wartości 830 zł (brutto).

Firma Houfek ufundowała dla szkoły laureata konkursu szlifierkę krawędziową HB-800 o wartości 6150 zł (brutto).

Dodatkowo wszyscy uczestnicy konkursu oraz nauczyciele otrzymają nagrody ufundowane przez firmę Högert Technik oraz Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Klasa zwycięzcy konkursu otrzyma również refundację kosztów uczestnictwa w targach Drema 2018 (przejazd autokarem i bilety wstępu). Uczniowie klas osób wyróżnionych wraz z opiekunami otrzymają bilety wstępu na targi. Nagrodę ufunduje MTP.
Wszystkie szkoły, które wezmą udział w konkursie, otrzymają bezpłatną prenumeratę miesięczników: “Gazeta Przemysłu Drzewnego”
oraz “Meblarstwo – Komponenty i Technologie”, począwszy od października 2018 r.