Wyczarowane z drewna – konkurs

NAGRODY

Sponsorami nagród w konkursie „Wyczarowane z drewna” są firmy:

Hikoki Power Tools Polska Sp. z o.o., Houfek Sp. z o.o., Högert Technik, Qbrick System, KDT Europe Sp. z o.o.

Firma Hikoki przekaże laureatom imponujące nagrody: 

zwycięzca konkursu otrzyma elektronarzędzia o wartości do 1845 zł (brutto), a szkoła laureata otrzyma bon o wartości 7000 zł (brutto). Ponadto dwie szkoły najlepszych prac wyróżnionych otrzymają nagrody rzeczowe w postaci bonu na realizację zakupów w firmie Hikoki: I wyróżnienie – bon o wartości 4500 zł (brutto), II wyróżnienie – bon o wartości 3260 zł (brutto). Organizator konkursu przewiduje wyróżnienia dla maksymalnie 5 uczniów, którzy będą nagrodzeni również elektronarzędziami marki Hikoki o wartości do 861 zł (brutto).

Firma Houfek ufundowała dla laureata szlifierkę długotaśmową PBH BASSET 100 o wartości 14 000 zł (brutto). 

Firma KDT Europe Sp. z o.o. przekaże nagrodę w postaci okleiniarki krzywoliniowej KDT – 305 o wartości 24 600 zł (brutto). Otrzyma ją jedna ze szkół biorących udział w konkursie, a owego wybrańca wybierze komisja konkursowa wspólnie z przedstawicielem firmy KDT Europe.

Nagrody przygotowała także również firmy Qbrick System i Högert Technik, które obdarują uczestników konkursu i nauczycieli, którzy przygotowali uczniów do realizacji prac.

Dodatkowo uczestnicy biorący udział w konkursie będą mogli zdobyć również nagrody w postaci odzieży roboczej ufundowane przez firmę KDK GROUP.

Klasa zwycięzcy konkursu otrzyma refundację kosztów uczestnictwa w targach Drema 2020 (przejazd autokarem i bilety wstępu). Uczniowie klas osób wyróżnionych wraz z opiekunami otrzymają bilety wstępu na targi. Nagrodę ufunduje Grupa MTP. 

Wszystkie szkoły, które wezmą udział w konkursie otrzymają bezpłatną prenumeratę miesięczników: „Gazeta Przemysłu Drzewnego” i „Meblarstwo – Komponenty i Technologie”, począwszy od października 2020 roku.