Laureaci 16. edycji "Wyczarowane z drewna" 2021

I MIEJSCE

LONDYŃSKA BUDKA TELEFONICZNA

Wiktoria Szatan

Technikum Drzewne im. Jana Kochanowskiego w Garbatce-Letnisku

WYRÓŻNIENIE
MIECZ WIEDŹMINA

Nikoleta Zabiega

Technikum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze

WYRÓŻNIENIE

ROBOT SPHERO STAR WARS R2-D2

Eliza Latusz

Technikum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze

WYRÓŻNIENIE
TOREBKA KONDUKTORKA

Karina Kruczkowska / Emilia Kot

Technikum Drzewne
w Zespole Szkół Drzewnych w Bydgoszczy

WYRÓŻNIENIE

SURREALISTYCZNY ŚWIAT

Rafał Siedlecki

Technikum Przemysłu Drzewnego w Zespole Szkół im. gen. Władysława Sikorskiego w Rudniku nad Sanem

WYRÓŻNIENIE
PARASOLKA

Alicja Rerus

Technikum Technologii Drewna w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu

 

KOŃ W GALOPIE

Cyprian Szafrański

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 14 Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Gnieźnie

 

PODKOWA SZCZĘŚCIA  / PODSTAWKA POD KONIA W GALOPIE

Jakub Michałek

Branżowa Szkoła I Stopnia nr 14 Specjalna w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Gnieźnie

 

LUDZIK LEGO

Paweł Fabjańczyk

Technikum Technologii Drewna w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu


TELEWIZOR

Dawid Koperski

Technikum Technologii Drewna w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu

 

MAGNETOFON SZPULOWY

Patryk Kwiatkowski

Technikum Technologii Drewna w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu


PĘKNIĘTA ŻARÓWKA

Stanisław Herda

Technikum Technologii Drewna w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych im. Bolesława Chrobrego w Poznaniu

 

WALIZKA NESESER

Mateusz Huczek / Oskar Myszka /
Daniel Mroziński

Branżowa Szkoła I Stopnia w zawodzie stolarz w Zespole Szkół Drzewnych w Bydgoszczy


PISTOLET KAPISZONOWY

Michał Karmelita

Technikum w Zespole Szkół Rzemiosł Artystycznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Jeleniej Górze