Nagrody 2021

Sponsorami nagród w konkursie „Wyczarowane z drewna” 2021 są firmy:

Hikoki Power Tools Polska Sp. z o.o., NESTRO PPHU Sp. z o.o., Högert Technik, Qbrick System, KDK GROUP sp. z o.o.

Firma Hikoki przekaże laureatom imponujące nagrody: 

zwycięzca konkursu otrzyma elektronarzędzia o wartości do 1845 zł (brutto), a szkoła laureata otrzyma bon o wartości 7000 zł (brutto). Ponadto dwie szkoły najlepszych prac wyróżnionych otrzymają nagrody rzeczowe w postaci bonu na realizację zakupów w firmie Hikoki: I wyróżnienie – bon o wartości 4500 zł (brutto), II wyróżnienie – bon o wartości 3260 zł (brutto). Organizator konkursu przewiduje wyróżnienia dla maksymalnie 5 uczniów, którzy będą nagrodzeni również elektronarzędziami marki Hikoki o wartości do 861 zł (brutto).

Firma NESTRO PPHU Sp. z o.o. ufundowała dla szkoły laureata konkursu ścianę lakierniczą Nestro E1616 o wartości  16 438,95 zł brutto.

Nagrody przygotowała także również firmy Qbrick System i Högert Technik, które obdarują uczestników konkursu i nauczycieli, którzy przygotowali uczniów do realizacji prac.

Dodatkowo uczestnicy biorący udział w konkursie będą mogli zdobyć również nagrody w postaci odzieży roboczej ufundowane przez firmę KDK GROUP.

Klasa zwycięzcy konkursu otrzyma refundację kosztów uczestnictwa w targach Drema 2021 (przejazd autokarem i bilety wstępu). Uczniowie klas osób wyróżnionych wraz z opiekunami otrzymają bilety wstępu na targi. Nagrodę ufunduje Grupa MTP. 

Wszystkie szkoły, które wezmą udział w konkursie otrzymają bezpłatną prenumeratę miesięczników: „Gazeta Przemysłu Drzewnego” i „Meblarstwo – Komponenty i Technologie”, począwszy od października 2021 roku.